Známa propaganda za Brexit Leave.EU (Opusťme.EU) s vysokou pokutou

Leave.EU povedal, že to bol "politicky motivovaný útok proti našej účasti v Brexite". Hovorca povedal, že je "sklamaný, ale nie prekvapený" a bude apelovať proti pokute na súde. Leave.EU a poisťovňa čelia pokutám vo výške 135 000 GBP
Pokuty sa riadia vyšetrovaním komisára pre informácie o zneužívaní osobných údajov politickými kampaňami.
V správe sa hovorí, že viac ako milión e-mailov odoslaných používateľom Leave.EU obsahovalo marketing služieb GoSkippy spoločnosti Eldon Insurance. Spoločnosť Eldon Insurance bola za porušenie uložená pokuta vo výške 60 000 libier.

brexit

Okrem pokuty vo výške 45 000 libier za toto porušenie spoločnosť Leave.EU dostala pokutu vo výške 15 000 libier za "zneužitie údajov o zákazníkoch spoločnosti Eldon Insurance za odoslanie takmer 300 000 politických marketingových správ".
ICO v piatok potvrdilo, že preskúma, ako obidvaja dodržiavajú zákony na ochranu údajov, a to aj v súvislosti s tým, ako sa spracúvajú osobné údaje a školenia zamestnancov.

Hlídač bude tiež pohovoriť s riaditeľmi, zamestnancami a úradníkmi pre ochranu údajov v oboch organizáciách.
Spoločnosti Eldon Insurance bolo tiež vydané oznámenie o vynucovaní, ktoré nariadilo podniknúť kroky na zabezpečenie súladu s predpismi o elektronickom uvádzaní na trh.
Komisárka pre informácie Elizabeth Denhamová uviedla: "Hlboko sa týka toho, že citlivé osobné údaje zozbierané na politické účely sa neskôr použili na poistné účely a naopak, nikdy by sa to nemalo stať.

protesty

"Bolo nám povedané, že obe organizácie vylepšili a naučili sa z týchto podujatí. "Organizácia ICO však teraz vykoná audit organizácií s cieľom určiť, ako používajú osobné údaje zákazníkov."
V novembri sa pán Banks bránil na Twitteru. Úradu komisára pre informácie (ICO), povedal, zistil, že "možno sme náhodou poslali zákazníkovi informačný bulletin", ale "žiadny dôkaz o veľkom údajnom sprisahaní".

Známa propaganda za Brexit Leave.EU (Opusťme.EU) s vysokou pokutou
4.4 (87.37%)19